Zobacz także

         

Podsumowanie informacji w oprogramowaniu dedykowanym

Jak oprogramowanie dedykowane zwiększa efektywność pracy ? 

Podczas rozpoznawania potrzeb u klientów bardzo często powtarzała się informacja, że pracownicy firmy tracą sporo czasu na przeglądanie wielu zakładek w swoim aktualnych systemach w celu zorientowania się co się wydarzyło w firmie od ostatniego logowania. Pracownicy firmy, korzystają z oprogramowania z różną częstotliwością i w krótkim czasie powinni znaleźć wszystkie interesujące ich informacje. 

Umów się na darmowe konsultacje!

W naszych oprogramowaniach wdrażamy kilka autorskich funkcjonalności, które eliminują ten problem. Nasi klienci w ciągu 15 sekund są w stanie zobaczyć wszystkie interesujące ich zmiany. 

W naszych aplikacjach dedykowanych tworzymy zakładkę "Home", w której znajdują się wszystkie interesujące danego użytkownika informacje. Po zalogowaniu system automatycznie otwiera ten widok dzięki czemu można w bardzo krótkim czasie zobaczyć zmiany jakie zaszły. Do wybranych elementów systemu można przechodzić bezpośrednio z zakładki "Home". Istnieje możliwość, aby otworzyć kilka zakładek gdzie są interesujące nas informacje. 

Zadzwoń i umów się na prezentację wybranego systemu. 

Celem firmy Kamee jest wykonanie najlepszego oprogramowania dedykowanego dla Twojej firmy. 

Dobry producent oprogramowania dedykowanego

 


Twój sukces leży w naszym interesie!

Umów się na darmowe konsultacje i zapytaj o dostęp do przykładowych realizacji.

+48 668 863 291
+48 12 307 19 13
kontakt@kamee.pl
Skype: marcinaffelski
../oprogramowaniadedykowane
@systemycrm


darmowe konsultacje