Zobacz także

         

Pisanie programów na zamówienie

Jak prawidłowo zająć się pisaniem programów na zamówienie?

 

 

Pisanie programów na zlecenie to część pracy związanej z tworzeniem oprogramowania dedykowanego. Etap ten następuję po gruntownym rozpoznaniu potrzeb klienta, stworzeniu dokumentacji oraz wykonania biznes planu całego przedsięwzięcia. Są to etapy, które mają zasadniczy wpływ na kształt oprogramowania na zamówienie oraz satysfakcję inwestora lub właściciela przedsiębiorstwa. Niestety, etap rozpoznania potrzeb nie przyciąga na tyle uwagi właścicieli firm, co negatywnie odbija się w efekcie końcowym.

 

Firma Kamee oferuje swoim klientom nielimitowane konsultacje po to, aby etap rozpoznania potrzeb i optymalizacji procesów został wykonany najdokładniej jak to możliwe.

 

W momencie, kiedy programiści zaczynają prace najlepiej jest zamrozić zmiany. Oczywiście, ewentualne zmiany zawsze można wprowadzać w trakcie pisania programów na zamówienie, ale mogą mieć one wpływ na czas pracy oraz budżet.

 

 

Wszystkie informacje niezbędne do napisania oprogramowania powinny być zawarte w dokumentacji. Może mieć ona różną formą, ale musi być zredagowana w taki sposób, by programista nie miał wątpliwości co ma robić.

 

Zobacz też:

Dedykowane aplikacje webowe

Polski CRM


Twój sukces leży w naszym interesie!

Umów się na darmowe konsultacje i zapytaj o dostęp do przykładowych realizacji.

+48 668 863 291
+48 12 307 19 13
kontakt@kamee.pl
Skype: marcinaffelski
../oprogramowaniadedykowane
@systemycrm


darmowe konsultacje