Zobacz także

         

Zdalna współpraca z firmą programistyczną

Branża firm programistycznych z każdym rokiem się rozrasta. Wśród wielości ofert trudno zdecydować się na usługi jednej firmy, szczególnie jeśli ze środowiskiem IT mamy niewiele wspólnego. Czynnikiem, który warto wziąć pod uwagę decydując się na usługi takiej firmy, to zakres współpracy. Oczywiście, standardowo każda z nich oferuje konsultacje telefoniczne czy e-mailowe. W obecnych czasach, to za mało. Co gdy w nagłej sytuacji nikt nie odbiera? Albo wysłany email przypadkowo wyląduje w spamie? Wtedy na naprawienie usterki można czekać kilka dni, na co wiele firm nie może sobie pozwolić. Dlatego w Kamee zapewniany wsparcie na 7 sposobów:

-Czat.
-Rozmowa telefoniczna.
-E-mail.
-Skype.
-Udostępnianie ekranu.
-Spotkania i szkolenia osobiste.
-Pomoc oraz blog na stronie.

Tylko wtedy klient może pewność, że każda zgłoszona przez niego wątpliwość zostanie rozpatrzona natychmiastowo. Sygnały od użytkowników są naszym priorytetem, dlatego zgłaszane błędy sprawdzamy i naprawiamy do trzech godzin.

Nie tylko zapewniane formy współpracy decydują jednak o jakości zdalnego wsparcia. Także jakość komunikacji z konsultantem i szybkość reakcji na zgłaszane problemy wskazują na poziom obsługi klienta. Trudno jest to stwierdzić na etapie poszukiwania firmy programistycznej, jednak już kilka pierwszych rozmów z konsultantem podpowie, w jaki sposób traktowany jest klient. Czy konsultant zawsze odbiera telefon lub oddzwania jeśli jest to niemożliwe? Czy maile pozostają bez odpowiedzi? Czy konsultant dzwoni o umówionej godzinie?

Decydując się na usługi firmy programistycznej konieczna jest dobra współpraca zdalna. Dbanie o jej jakość leży jednak zarówno po stronie producenta aplikacji, jak i klienta.  

Maria Pruszyńska

 

 

Dowiedz się więcej:

Polski CRM

Dedykowane aplikacje webowe


Twój sukces leży w naszym interesie!

Umów się na darmowe konsultacje i zapytaj o dostęp do przykładowych realizacji.

+48 668 863 291
+48 12 307 19 13
kontakt@kamee.pl
Skype: marcinaffelski
../oprogramowaniadedykowane
@systemycrm


darmowe konsultacje